کد خبر: 2429
تاریخ انتشار: دوشنبه 3 خرداد 1395 - 17:00  

23 May 2016

ارسال به دوستان
الف الف

گناوه-ایرنا- کرسی آزاداندیشی با موضوع سبک زندگی و محوریت تمرکز بر روابط دختر و پسر روز دوشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه برگزار شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد استان بوشهر دراین همایش گفت: رهاورد دین مبین اسلام برای انسان مهم و حیاتی است.
حجت الاسلام سیدمرتضی حسینی افزود: بنای مکتب اسلام تامین سعادت دنیا و آخرت برای بشر است و تاکیدی که بر حلال وحرام و بحث محرم و نامحرم شده جهت سلامت و حفظ آبرو و حریم و حرمت فرد و جامعه است.
وی گفت: اگر اسلام را زمینه ساز تمدن و پیشرفت بدانیم با دو بخش از آن مواجه می شویم که یک بخش آن ابرازی و دیگری بخش مرکزی و هدف غایی آن است که سبک زندگی و زندگی اجتماعی و روابط بین افراد در جامعه اسلامی در این بخش قرار می گیرد.
وی گفت: از طرح پرسش و رفع شبهه و انتقاد سازنده توسط دانشجویان در زمینه موضوع مورد بحث با رعایت انصاف استقبال می کنم.
دکتر یداله قلایی زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه هم گفت: امیدواریم برگزاری چنین جلساتی در دانشگاهها بتواند در روشنگری ،رفع شبهات و پویایی تفکر قشر جوان و تحصیلکرده مفید باشد.
در پایان این نشست دانشجویان از مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد استان بوشهر سئوالاتی پرسیدند که به آنان پاسخ داد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.