کد خبر: 2431
تاریخ انتشار: دوشنبه 3 خرداد 1395 - 17:00  

23 May 2016

ارسال به دوستان
الف الف

گناوه- ایرنا- جشنواره فرهنگی ورزشی درگناوه به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر وهفته جوان درسالن ورزشی حوادث این شهرستان برگزارشد.

به گزارش ایرنا، دراین جشنواره که 200 ورزشکار نونهال ونوجوان وخانواده های آنان حضور داشتند، برنامه های فرهنگی و ورزشی شامل رقابتهای طناب کشی، پرتاب توپ، طناب زنی، ژیمناستیک، حرکات نمایشی ایروبیک و سرود و موسیقی اجرا شد.
رئیس اداره ورزش وجوانان گناوه دراین آیین گفت: با برنامه ریزیهای بعمل آمده در سال جاری تلاش داریم با برپایی جشنواره های متعدد شور ونشاط و هیجان را در بین جوانان ایجاد کنیم.
رحمان عمادی افزود: دراین ارتباط درهر هفته در شهر و روستا جشنواره های ورزشی و فرهنگی و بومی و محلی برگزار می شود که در هفته جاری روستای عباسی در برنامه قرار گرفته است.
وی از همکاری و تعامل شورای اسلامی شهر و شهرداری در اجرای برنامه های ورزشی تقدیر کرد.
رئیس هیات ورزشهای همگانی گناوه گفت: توسعه و ترویج ورزش همگانی در بین تمامی اقشار جامعه از برنامه های اصلی این هیات است.
کرامت الله شولی فرد افزود: بمنظور تحقق سند راهبردی فدراسیون ورزشهای همگانی در این شهرستان، کمیته های مختلفی تشکیل و برنامه ریزی های خوبی برای تشویق و ترغیب اقشار مختلف مردم به سمت این ورزش انجام شده است.
نایب رئیس هیات روزشهای همگانی و مسئول امور ورزش بانوان گناوه گفت: این هیات برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی مختلفی را درطول سال پیش بینی کرده که این جشنواره نخستین برنامه این هیات است.
خدیجه دشتی افزود: با برنامه ریزیهای صورت گرفته 10 کمیته دراین هیات تشکیل و فعالیت خود را براساس وظایفی که در سند راهبردی فدراسیون ورزشهای همگانی تدوین شده است، آغاز می کنند.
در این آیین که به همت هیات ورزش های همگانی و اداره ورزش وجوانان و امور ورزش بانوان گناوه برگزارشد، از ورزشکاران مقام آور رشته ژیمناستیک شهرستان گناوه در المیپاد ورزشی استان بوشهر و برترینهای رقابتهای این جشنواره تجلیل و جوایزی به آنان اهداشد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6043