کد خبر: 3459
تاریخ انتشار: شنبه 30 مرداد 1395 - 13  

20 August 2016

ارسال به دوستان
الف الف

خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس خواستار ایجاد رشته های کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد گناوه شد

خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس خواستار ایجاد رشته های کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد گناوه شد

خدری با اشاره به جلسه ای که با میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور داشته است گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه باید مورد حمایت قرار گیرد و در اتقای آن تلاش شود و دانشگاه و دانشجو باید منزلت واقعی خود را پیدا نماید.

حجت الاسلام خدری در آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی  واحد گناوه گفت: به جایگاه علم و دانش در آموزه های دینی ما تاکید فراوان شده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم ضمن تبریک هفته دولت افزود: هفته دولت یادآور دلاورمردی های شهیدان والامقامی همچون شهیدان رجایی و باهنر می باشد. وی با ابراز نگرانی از کسانی که دولت را مورد هجمه قرار می دهند گفت: دولت تمام تلاش خود را صرف خدمت به مردم نموده است.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در بحث فیش های حقوقی افزود: دولت هیچکس را به عنوان خط قرمز نمی شناسد و با کسانی که در دولت تخلف می نمایند در هر مقامی که باشند برخورد خواهد نمود

خدری با اشاره به جلسه ای که با میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور داشته است افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه باید مورد حمایت قرار گیرد و در اتقای آن تلاش شود و دانشگاه و دانشجو باید منزلت واقعی خود را پیدا نماید.

حجت الاسلام خدری از آقای قیصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر خواست تا حداقل سه رشته کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد اسلامی گناوه ایجاد نماید.

در ادامه این مراسم دکتر قیصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: در هفته آینده به اتفاق آقای خدری نماینده مجلس دیداری با آقای میرزاده رئیس دانشگاه آزاد کشور خواهیم داشت که امیدواریم این دیدار منجر به دایر شدن رشته های کارشناسی ارشد در واحد گناوه شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اظهار کرد: جذب هیات علمی یکی از برنامه های در دست اجرای دانشگاه آزاد است.

وی افزود: در دو سال و نیم  گذشته در زمینه تراز مالی رتبه نهم رادر کشور داشته ایم که تراز مالی استان بوشهر و به ویژه گناوه نسبت به قبل بهتر بوده است. همچنین اقدام به تهیه اطلس گردشگری نمود ایم و با توجه به اینکه گناوه قطب گردشگری استان است امیدوار هستیم که بتوانیم بهره برداری لازم را داشته باشیم.

وی با اشاره به ایجاد و احداث هتل در گناوه خواستار اخذ سند رسمی واحد دانشگاه آزاد گناوه شد و یکی از ماموریت های مدیر جدید را پی گیری این موضوع دانست.

دکتر قلایی زاده رئیس سابق دانشگاه آزاد گناوه هم ضمن ارئه گزارشی از فعالیت های این واحد گفت: سرمایه بزرگ دانشگاه آزاد واحد گناوه نیروی انسانی آن است و مفتخرم که در این شهرستان انصاف گرا خدمت کرده ام.

وی افزود: طی این سال ها در همه ی زمینه های آموزشی افزایش و رشد 50 درصدی داشته ایم و در حوزه پژوهشی اعتبار صد درصدی بودجه پژوهشی را جذب کرده ایم.

قلایی زاده افزود: در زمینه مالی عملکرد مالی برتر را در کل واحدهای کشور کسب کرده ایم همچنین در زمینه ورزش موفقیت هایی را به دست آورده ایم به ویژه در ورزش بانوان حائز رتبه یک کشور هستیم و مقام اول والیبال کشوری را در بین واحدهای دانشگاه های آزاد کشور به دست آورده ایم.

کرسی های آزاد اندیشی را به طور مکرر در واحد گناوه برگزار نموده ایم. همچنین برای ساخت هتل پیگیری هایی صورت داده ایم ولی به علت نداشتن سند رسمی موفق به احداث نشده ایم.

در ادامه این مراسم خانم توکلی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه گفت: از خداوند شاکرم که اندوخته هایم را در راه خدمت به مردم و جامعه به کار ببندم. وی اظهار داشت که: دانشگاه آزاد 37درصد از دانشجویان کشور را تحت پوشش قرار دارد و باید با اندیشه ای خلاق در توسعه دانشگاه آزاد بکوشیم.

رئیس جدید دانشگاه آزاد واحد گناوه اظهار داشت: ما برای عبور از چالش های پیش رو به کمک مردم و مسئولین نیازمندیم. وی افزود: خوشبختانه مختصات فیزیکی این واحد می تواند هر تهدیدی را به فرصت تبدیل نماید. دانشگاه آزاد گناوه سرمایه ارزشمند این بندر است و فرزندان این بندر به این سرمایه نیازمند هستند.

خانم دکتر توکلی ادامه داد: باید شرایط مطلوب برای دانشجویان این دانشگاه فراهم شود تا دانشجویان در یک محیط امن به تحصیل بپردازند. و باید تلاش شود تا انجمن های خیریه جهت کمک به دانشجویان کم بضاعت به طرف دانشگاه هدایت شوند و تکریم دانشجو در اولویت کاری دانشگاه قرار گیرد.

وی افزود: فعال شدن انجمن های فرهنگی می تواند از آسیب های اجتماعی در جامعه جلوگیری نماید.

در پایان این مراسم از زحمات دکتر قلایی رئیس سابق این دانشگاه تقدیر به عمل آمد و خانم دکتر زیبا توکلی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد واحد گناوه معرفی گردید.