کد خبر: 3460
تاریخ انتشار: یکشنبه 31 مرداد 1395 - 13  

21 August 2016

ارسال به دوستان
الف الف

تکریم و معارفه روسای آموزش و پرورش قدیم و جدید منطقه ریگ

تکریم و معارفه روسای آموزش و پرورش قدیم و جدید منطقه ریگ

مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید آموزش و پرورش منطقه ریگ در روز شنبه 30 مرداد ماه در سالن اجتماعات این اداره برگزار گردید.

مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید آموزش و پرورش منطقه ریگ در روز شنبه  30 مرداد ماه در سالن اجتماعات این اداره برگزار گردید.

 حجت الاسلام خدری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در آغاز با تبریک هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت. وی با اظهار نگرانی از کسانی که دولت را مورد هجمه قرار می دهند گفت: دولتی که خدمت به جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده است منصفانه نیست که از تریبون های رسمی مورد تخریب قرار بگیرد.

خدری گفت: اگر تخلفی در دولت وجود داشته باشد .امکان   این تخلف  در تمام دولت ها  وجود داشته و در دولت های آینده هم وجود خواهد داشت اماآنچه که برای ما ارزش دارد موضع گیری اصلی دولت نسبت به این تخلفات می باشد

وی در ادامه گفت: قابل قبول نیست معلمی که امروز تربیت رییس جمهور، وزیر، نماینده مجلس و ... را برعهده دارد از لحاظ معیشتی در مضیقه باشد. و اگر خواهان پیشرفت جامعه باشیم باید جهش و تغییر الگویی صورت بگیرد تا جایگاه فرهنگیان ارتقا یابد و به جایگاه واقعی خود برسند.

فریدونی رییس سابق آموزش و پرورش بندر ریگ گفت: در دوران خدمت مورد اعتماد چهار مدیر کل قرار گرفته ام که از حسن اعتماد آن ها سپاس گزاری می کنم. در این دوره رسم امانت داری، صداقت و روحیه خدمت در کسوت یک مربی و معلم را در خودم لازم دانستم و همیشه خود را به عنوان یک مربی و خدمت گزار دانستم.

سعید بهمرد رییس جدید آموزش و پرورش ریگ ضمن تشکر از مسئولین و مدیرانی که در مراسم حضور داشتند اظهار داشت: امیدواریم با حمایت مسئولین بتوانیم منطقه را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

پاک نژاد فرماندار گناوه در این آیین گفت: هفته دولت که برخاسته از رای مردم بوده است را تبریک عرض می نمایم. وی با اشاره به کارنامه دولت افزود: در بحث مسائل آموزشی، بهداشتی ،اقتصادی و سیاست خارجی شاهد ارتقا بوده ایم  و  امروزه ثبات اقتصادی در شهرها و کشور دیده  می شود  که نتیجه به فرجام رسیدن برجام می باشد.

پاک نژاد اضافه کرد: در این مدت آقای فریدونی  را شخصیتی  صبور ، با  تعامل و فرهیخته  دیدم  و آقای بهمرد که فردی خلاق، خوش ذوق وکسی است که آموزش و پرورش را به خوبی می شناسد را به عنوان یک فرد اصلاح طلب از دهه هفتاد می شناسم.

وی ادامه داد: طرح نخبه پروری را باید دنبال کرد برنامه های آموزشی، پرورشی، ورزشی و اوقات فراغت دانش آموزان در دستور کار باشد. بحث آموزش ضمن خدمت را باید جدی گرفت.

پاک نژاد افزود: حدود 10 درصد از 37 میلیارد بودجه ای شهرستان به آموزش و پرورش اختصاص یافته است چون مسائل و مشکلات آموزش پرورش با دیگر جاها فرق دارد و در آموزش و پرورش با نیروی انسانی سرو کار داریم که نیاز به بودجه و هزینه دارد و سعی می کنیم که در آینده آموزش و پرورش را بهتر ببینیم.

آقای غلامی معاون پژوهشی و تامین نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: به عنوان معاون پژوهشی اداره کل خود را مدیون این منطقه می دانم چراکه معلمی را از این منطقه آغاز کرده ام.

وی اظهار داشت: از تلاشهای آقای فریدونی رییس سابق اداره آموزش و پرورش بندر ریگ که باعث رضایت مندی فرهنگیان منطقه شده است تشکر می کنم.

وی اظهار داشت: تغییرات نشانه ناکارآمدی نیست بلکه لازمه زندگی است و  افزود :  آقای بهمرد تلاش های آقای فریدونی را به سامان برساند و امید است که منطقه ریگ به درجه ای برسد که شایسته آن باشد.

در پایان از زحمات آقای فریدونی رییس سابق تقدیر و تشکر گردید و حکم مسئولیت اداره آموزش و پرورش بندر ریگ به آقای بهمرد  ابلغ شد