کد خبر: 3473
تاریخ انتشار: پنج شنبه 1 مهر 1395 - 13  

22 September 2016

ارسال به دوستان
الف الف

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر:

ظرفیت و توانمندی گناوه هنوز در خدمت استان قرار نگرفته است

رضا عوض پور در جلسه شورای اداری شهرستان گناوه گفت: گناوه ظرفیت بسیار بالایی دارد که این ظرفیت و توانمندی هنوز در خدمت اقتصاد استان و اقتصاد محلی قرار نگرفته است که بخشی از این مشکل مربوط به نوع برنامه‌ریزی ما است و بخشی دیگر نیز همت بلند مردم را می‌طلبد

رضا عوض پور در جلسه شورای اداری شهرستان گناوه گفت: گناوه ظرفیت بسیار بالایی دارد که این ظرفیت و توانمندی هنوز در خدمت اقتصاد استان و اقتصاد محلی قرار نگرفته است که بخشی از این مشکل مربوط به نوع برنامه‌ریزی ما است و بخشی دیگر نیز همت بلند مردم را می‌طلبد.

وی اظهار داشت: استان بوشهر در اقتصاد ملی بسیار تأثیرگذار است، این استان از نظر محدوده جغرافیایی شاید کوچک باشد ولی در اقتصاد ملی 5 تا 6 برابر جمعیت و مساحت خود سهم دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر افزود: برای برنامه‌ریزی بهتر نیاز به اطلاعات صحیح و قابل اعتماد است که در سرشماری به دنبال این آمار و اطلاعات صحیح هستیم.

عوض‌پور در ادامه گفت: کارمندان ما در استان که حدود 21 هزار نفر هستند باید مبلغ سرشماری اینترنتی باشند و مدیر دستگاه‌های اجرایی موظف است همه کارکنانش را مکلف کند که در سرشماری اینترنتی شرکت کنند و مدیران دستگاه‌های اجرایی فضایی را برای کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند پیش‌بینی کنند.

فرماندار گناوه هم در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر به خاطر نگاه ویژه به شهرستان گناوه گفت: از نظر جذب اعتبارات 30 درصد افزایش داشته‌ایم.

سید علی پاک‌نژاد افزود: سوم مهرماه همراه با به صدا در آمدن زنگ آغاز بازگشایی مدارس، زنگ ایثار و مقاومت و زنگ سرشماری نفوس و مسکن، به صدا در می‌آید که امیدواریم همه در این مراسم حضور داشته باشند.

فرماندار گناوه افزود: کسانی که در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری شرکت کنند و کد رهگیری خود را ارائه دهند در قرعه‌کشی دو دستگاه پراید شرکت داده می‌شوند.