کد خبر: 1428
تاریخ انتشار: شنبه 25 اردیبهشت 1395 - 16:00  

14 May 2016

ارسال به دوستان
الف الف

گناوه-ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: مجمع شورای اجرایی نقشی مهم و اثرگذار در پیشبرد اهداف وتدوین برنامه های کلی در چارچوب مقررات استانی و شهرستانی و سیاستهای کلان این جمعیت دارد.

پایگاه خبری تحلیلی دریا دلان

عبدالعلی صیادی روز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: تعیین راهبردها و برنامه های امدادی، آموزشی و فرهنگی، پیشنهاد و تعیین بودجه سالانه، نظارت بر عملکرد رئیس و جمعیت هلال احمر، ارتباط با اعضا و همکاری و همراهی در حل مشکلات و مسائل اعضا و جمعیت از مهم ترین وظایف و اختیارات شورای اجرایی است.
وی اظهارکرد: باتوجه به وظایف و نقش مهم این شورا هرچهار سال یک بار انتخابات مجامع این جمعیت در سراسر کشور برگزار می شود که در این جمعیت نیز روز گذشته انجام شد.
صیادی گفت: واجدین شرایط رای دهنده در این دوره از انتخابات 780 نفر از اعضای سازمان های جوانان، داوطلبان و امداد ونجات 18 سال به بالا بودند که در پایان حجت الاسلام عبدالحمید خدری با 270 رای، سبدعبدالحسین موسوی ریگی با 163 رای، کورش شبانکاره با 150 رای و حمیده فرهادی با 140 رای به عنوان اعضای اصلی و دکتر سیدکریم موسوی با 122 رای و دکتر غلام کیانی با 80 رای به عنوان علی البدل شورای اجرایی انتخاب شدند.
وی افزود: محمدصادق رجبی با 223 رای به عنوان بازرس اصلی و خدارحم احمدی با 111 رای به عنوان علی البدل نیز انتخاب شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر گناوه اظهارکرد: باتوجه به سهمیه مشخص شده به تعداد هر 500 عضو جمعیت یک نماینده شهرستان به عضویت مجمع استان در می آیند که از این شهرستان حجت الاسلام عبدالحمید خدری و سیدعبدالحسین موسوی ریگی حضور می یابند.
وی بیان کرد: صنف کامیون داران این شهرستان که همگی امدادگر و داوطب هلال احمر هستند دراین دوره حضوری چشمگیری داشتند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.