کد خبر: 1429
تاریخ انتشار: جمعه 24 اردیبهشت 1395 - 17:17  

13 May 2016

ارسال به دوستان
الف الف

گناوه-ایرنا- امام جمعه گناوه گفت: قاضیان شهرستان در صدور اجرای حکمهای کسانی که به عنوان سارق دستگیر می شوند باید خیلی توجه و دقت جدی کنند.

پایگاه خبری تحلیلی  دریادلان
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته گناوه افزود: از قاضیان زحمتکش انتظار داریم که برای تامین امنیت بیشتر و پایدار هرگاه سارقی دستگیر و به آنان تحویل داده می شود به صرف یک وثیقه جزئی او را آزاد نکنند.
وی اظهارکرد: باتوجه به سرقت های صورت گرفته در شهرستان که شاید از بیرون استان سازمان یافته باشد، نیروی انتظامی به صورت جدی دنبال شناسایی و دستگیری آنان هستند.
رکنی حسینی بیان کرد: در این شرایط برخی افراد با دامن زدن به این مساله در فضای مجازی چهره شهر گناوه را ناامن جلوه می دهند.
وی گفت: دامن زدن فضای مجازی بگونه ای است که سرقت دو سال قبل را به تازگی عنوان می کنند و این کار نادرستی است.
امام جمعه گناوه بیان کرد: این شهرستان با جمعیتی بیش از 100 هزار نفر جمعیت تنها یک کلانتری دارد که ناکافی است.
وی افزود: از فرماندهی انتظامی استان درخواست دارم که کلانتری دیگری برای شهر گناوه تعریف تا امنیت بیشتری در این شهرستان برقرارشود.
امام جمعه گناوه به دیدار فرماندهان انتظامی کشور با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: دراین دیدار رهبر معظم انقلاب پرداختن به امنیت را بعنوان مهمترین موضوع در کشور معرفی کرد.
وی بیان کرد: فرامین رهبر معظم انقلاب باید نصب العین نیروی انتظامی که برای تامین امنیت کشور خالصانه تلاش می کند، قرار گیرد.
امام جمعه گناوه افزود: کشور ایران اسلامی در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه و حتی جهان از امنیت بالایی برخوردار است که این مهم مرهون تلاش و همت غیور مردان نیروهای انتظامی بدست آمده است.
وی به موضوع ته لنجی و دغدغه مسئولان دراین زمینه اشاره کرد و گفت: در این ارتباط نشستی با استاندار بوشهر و برخی مسئولان استان برگزار و تدابیر خوبی که به نفع مردم است اندیشیده شده است که تلاش می شود هرچه زودتر عملیاتی شود.
امام جمعه گناوه از مصاحبه های برخی مسئولان در سطح پایتخت که آنچه مردم این مناطق را متهم به قاچاق می کنند ابراز گله مندی کرد و گفت: جای تاسف دارد که مسئولی بدون اطلاعات همه مردم را یک جور خطاب می کند.
وی گفت: مردم این منطقه هیچگاه مخالف مبارزه با قاچاق نبوده اند اما باید بین قشر زحمتکشی که امرارمعاش می کنند با افراد فرصت طلب و قاچاقچی تفاوت وجود داشته باشد.
رکنی حسینی اظهار کرد: از اینکه مسئولان همه مردم استان بوشهر را قاچاقچی ببینند یک ظلم بر مردم ولایتمدار این استان است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.